Najdi si nejlepší školu
klikni pro zadání kritéria vyhledávání
Vyber lokalitu
Vyber kritéria školy
Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD, Praha, s. r. o. Banner 1
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Integrovaná střední škola Stanislava Kubra
univerzita 2 Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy Soukromá střední škola výpočetní techniky
počet škol, které vyhovují kritériím: 178
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další

Vyšší odborné školy v ČR.  Vyhledávač REGISTR ŠKOL je online databáze a seznam vyšších odborných škol. Klikněte na zelené tlačítko "vyšší odborné školy", vyberte si požadovaný region, kritéria školy a potvďte výběr. Zde najdete jednoduše na jednom místě vyšší odborné školy. Náš online přehled vyšších odborných škol vám najde dle vašich kritérií ve vyhledávací tabulce také jesle, mateřské školy, střední školy, vysoké školy, vyšší odborné školy, jazykové školy, informace pro studenty jako přípravné kurzy na VOŠ,  maturita, přijímací zkoušky, gymnázia knihovny, jazykové kurzy, vyhledávač vyšších odborných škol, rekvalifikační kurzy a podobně. Každá vyšší odborná škola má u nás možnost jedinečné prezentace a celoroční aktualizaci informací zdarma.

AHOL - Vyšší odborná škola o. p. s.

Petruškova 2780/4, 700 30 Ostrava

CARITAS - Vyšší odborná škola sociální Olomouc

Nám. Republiky 3, 779 00 Olomouc

CEDUK-Soukromá VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA, s. r. o.

U Půjčovny 952/2, 110 00 Praha 1

GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o.

Prokopa Holého 400, 738 01 Frýdek-Místek

Husův institut teologických studií, c. p. o.

V Tišině 474/3, 160 00 Praha 6

NAŠI PARTNEŘI

Pronájem SONY PXW-FS7
Pronájem videokamer Sony PXW-FS7 a Sony FS700, videotechniky, pronájem kamerového jeřábu, světel, steadicamu, a pod. Natáčení reklam, firemního videa, videoklipů
Solární kosmetika
Kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků.
Prodej solárií
Zajišťujeme prodej profesionálních solárií Ultrasun a Luxura s dopravou, montáží a ovládáním zdarma, originální náhradní díly a autorizovaný servis.